Aktualności

1 Kwi 2022

W dniach 24-27.05.2022 odbędzie się jedna z najważniejszych polskich imprez poświęconych branży przetwórczej XXVI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Jak co roku skupią w sobie najnowsze zdobycze technologii i najciekawsze oferty rynkowe, zapraszamy!!! 

 

Zakres branżowy

  • Technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Opakowania
  • Wzornictwo
  • Tworzywa sztuczne
  • Przetwórstwo gumy
  • Recykling

8 Kwi 2021

W imieniu organizatorów zapraszamy na webinar dot. możliwości biznesowych dla polskich firm sektora chemicznego w niemieckim landzie Saksonia-Anhalt.

Webinar odbędzie się 14 kwietnia w godzinach 14:00-15:45.

Organizatorem webinaru jest agencja IMG Sachsen-Anhalt, a webinar został objęty patronatem Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Prelegentami wydarzenia będą przedstawiciele chemicznych parków naukowo-technologicznych oraz organizacji chemicznych, a także przedstawiciele IMG Sachsen-Anhalt.

Informacje o webinarze są również dostępne pod linkiem https://www.pipc.org.pl/kalendarz/saksonia-anhalt-innowacyjny-region-chemiczny-i-jego-mozliwosci-biznesowe-webinar,p716656742

15 Sty 2019

XXIII edycja, największych w Polsce i Europie Środkowej, targów branży tworzyw sztucznych odbędzie się w kompleksie Targów Kielce w dniach od 28 do 31 maja 2019 roku. Plastpol to okazja do zaprezentowania różnorodnych produktów z tworzyw sztucznych oraz obejrzenia procesów technologicznych, takich jak: mielenie tworzyw, dobieranie kolorów koncentratów barw, galwanizowanie, malowanie i metalizowanie tworzyw, cięcie strumieniem wody, precyzyjne wykrawania folii i płyt oraz produkcja gotowych elementów przez wtryskarki i wytłaczarki. Goście i wystawcy mogą również uczestniczyć w licznych seminariach, konferencjach i spotkaniach branżowych, prezentujących najnowsze osiągnięcia i aktualne trendy w branży tworzyw sztucznych.

Zakres branżowy targów:
maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych
technologie
opakowania i wzornictwo
tworzywa sztuczne
przetwórstwo gumy
recykling
informatyka w przetwórstwie tworzyw

4 Sty 2019

Wychodząc na przecwi Państwa oczekiwaniom, jak co roku firma INNpuls przygotowała zestawienie najciekawszych oraz najważniejszych konkursów i naborów roku 2019. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym wykazem i jednocześnie zachęcamy do kontaktu oraz współpracy.

https://www.innpuls.pl/aktualnosci/art,154,innpuls-poleca-2019.html