Aktualności

Konferencja „Internacjonalizacja klastrów – jak budować partnerstwa na rzecz rozwoju”

10 Lut 2012

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, że w ramach przedsięwzięcia „Polskie klastry i polityka klastrowa”  dn. 21 lutego 2012 w Rzeszowie odbędzie się konferencja pt.  „Internacjonalizacja klastrów –jak budować partnerstwa na rzecz rozwoju”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Przedsięwzięcie „Polskie klastry i polityka klastrowa” realizowane jest pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki.

Konferencja organizowana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

Głównym celem konferencji jest prezentacja dokonań podkarpackich klastrów oraz podniesienie wiedzy animatorów i koordynatorów klastrów z regionu na temat współpracy międzynarodowej i internacjonalizacji działań klastrów. W związku z faktem, iż równolegle zorganizowana zostanie wystawa, na której klastry z regionu będą miały możliwość przedstawienia swojej działalności, a w obu imprezach wezmą udział przedstawiciele klastrów z zagranicy, wydarzenie będzie dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i nawiązania współpracy.

 

Konferencja i wystawa odbędą się dn. 21 lutego 2012 w godz. 10:00 – 16:00.

Miejsce konferencji to Regionalne Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne i Biblioteczno-Administracyjne Politechnika Rzeszowska, ul. Powstańców Warszawy 12, Rzeszów

Organizator spotkania zapewnia tłumaczenie symultaniczne, poczęstunek w trakcie przerw kawowych oraz lunch.

W trakcie konferencji dystrybuowane będą darmowe katalogi prezentujące klastry z Podkarpacia oraz z innych regionów.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie: www.ecorys.pl/klastry

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod:

nr tel.: (22) 339 45 54, lub adresem e-mail: klastry@ecorys.pl

Patronat Honorowy konferencji: Mirosław Karapyta – Marszałek Województwa Podkarpackiego